חזרתו של כיירון

חזרתו של כיירוןבעודנו נעים אל חזרתו של כיירון בגיל חמישים ואחת, הניסיונות החשמליים ומחפשי האמת של אורנוס חוברים לארכיטיפ של כיירון. הורוסקופ שבועי מופע בגדול מהדברים האלה. השינויים שעשינו והריפוי שביצענו מעמידים אותנו במקום טוב כשאנו מתקרבים אל הזמן שבה התקופות שלנו למעשה חדלות, לרוב סביבות הזמן של חזרתו של כיירון. כיירון יכול להיתפס כדמותו המיתולוגית של "המרפא הפצוע".

כשגיל חמישים נראה מעבר לפינה, צברנו מספר התנסויות וחוכמה שיכולים להיות מועילים לאחרים. המיתולוגיה של הכוכב כיירון, מרתקת לקריאה. מהותה היא שכיירון, האל המיתולוגי שהיה בלתי מסוגל לרפא את עצמו, כעת יכול לרפא אחרים. דרך התהליך של התנסות וריפוי עצמי, הוא למד כיצד להפך למורה רוחני מועיל, מרפא ומורה למרות שלעולם לא היה מסוגל לרפא את עצמו לחלוטין.

כיירון הוא כמו כולנו שנאבקים עם גיל המעבר, ותמיסותיו השונות במאמץ להירפא ולהיות שלמים. אנו צוללים אל תוך טיפולים חדשים וחיים חדשים בחיפוש אחר מזור גופני והחיים הטובים ביותר, אבל ריפוי מושלם עלול לחמוק מאיתנו. אנו עושים את הטוב ביותר שאנו יכולים כשאנו נאבקים דרכו. גיל המעבר הוא מסורבל בכל הנוגע לאי שלמות, אך במידה ונרשום תזכירים מנטאליים מוצלחים על חוויותינו, הדבר יוביל אותנו לריפוי. אנו מוצאים את דרכנו, ואז אנו מסוגלים לעזור לאחרים לנהוג באופן דומה.