אופוזיציית אוראנוס

אופוזיציית אוראנוסבשלב הראשון של האופוזיציה של אוראנוס, אנו מתחילים את המסע על-ידי מעט רפיון ידיים וחוסר מנוחה. השדה החשמלי של אנרגיית הגוף מתחיל להרפות את ידו – כשהוא נורה באמצעות מסרים חדשים ממערכת הבלוטות שלנו.
אלה דברים שישפיעו על הורוסקופ יומי וחשוב לדעת אותם. אוראנוס שולט בסירקולציה החשמלית שבגופנו, ומטרתו האבולוציונית של אוראנוס היא ליצור שינוי – חיינו נפתחים; אנו רואים אופציות חדשות ואפשרויות. התרבות שלנו קוראת לשנים הללו "טרום גיל המעבר" אבל אסטרולוגים רואים בהן בתור הזמן שאנו מתחילים להיות יותר כנים עם עצמנו, ועושים דברים באופן שונה. אנו עלולים ללקות בהלם משום שהיבטים מדוכאים של עצמנו וחלומות שנשכחו לפני זמן רב כעת מגיחים ודורשים ביטוי. תת המודע בוחש בזמן שאנו שומעים את עצמנו מדברים אמיתות גלויות וגולמיות בדרך שמבהילה אפילו אותנו.

זוהי אותה האנרגיה שגורמת לנו לחוש אפילו סקסיים יותר וחזקים יותר כשאנו נהפכים לדוברי אמיתות רציניים. "גיל המעבר" הוא עוצמתי ולא מוערך כראוי, בייחוד מכיוון שמתגנב אלינו לא מובחן. זה כאילו ש"מאתרי הזיבולים" הפנימיים שלנו מודלקים וביכולתנו להריח מלשן או לשמוע שקר ממרחק קילומטרים. בכניסה הראשונה הזאת לתוך מסע של גיל המעבר, זהו הזמן לערוך במודע תוכניות חדשות, לשרטט כוונות חדשות, להוריד את העומס מהנפש הפנימית שלנו והבתים החיצוניים, ולהתכונן לחיים חדשים. אופוזיציית אוראנוס היא הקריאה הראשונה לקראת מה שהפסיכולוגים היונגיאניים קוראים 'אינדיבידואציה'; לקראת הפיכה למי שאתה באמת. הדבר הגרוע ביותר שניתן לעשות בזמן זה הוא לנסות לשמור על הסטטוס-קוו. שהמשפט הבא יהיה לך למוטו:"הבה נעשה משהו שונה."כשאנחנו עוברים דרך גיל הארבעים, לתוך גיל המעבר, זה כאילו היינו מופשטים מציפוי הטפלון של ההורמונאליות שלנו, בעודנו מושלכים אל תוך זמן של כנות אינטנסיבית מנוקדת בזמנים של חוסר מנוחה אינטנסיבית.

התופעות הפיזיות הנוראות ביותר, כגון אובדן שינה וגלי חום מתישים אותנו, מזיעים בשלוש לפנות בוקר, אנו עלולים למצוא את עצמנו שוקלים את גבולות השפיות, גירושים או חופש אפילו כשאנו בעלי נפש בריאה, נישואים טובים או עבודה טובה – או כך אנו חושבים, עד לעת הזו. להרהר ולמסגר מחדש את חיינו נעשים באופן הטוב ביותר בשעה תשע בבוקר עם חברינו הטובים על קפה, כשאנו יכולים להגזים בנוגע לסיפורנו על "סדינים רטובים" מספיק בשביל לצחוק על זה ולזכות בחיבוק רך. גיל חמישים ואחת הוא גיל הממוצע שבו מתרחש גיל המעבר, למרות שהתהליך המוביל אליו עוצמתי כמו הדבר עצמו. זוהי נקודת המפנה אל שנות הנשיות החכמה שלנו, ורבים מאיתנו מוצאים את עצמם מגלים את כוחם ואישיותם יותר מחמישים השנה שקדמו להן. כבר התנסינו וגילינו מה עובד עבורנו ומה לא. ביצענו שינויים – פיזיים, רגשיים ורוחניים. אנו מודעים בלהט לכך שיותר ממחצית חיינו כבר נחייו.