פלוטו והנפש שלך

פלוטו והנפש שלךב-18 לפבואר, 1930, חוקר אסטרונומיה בן 24 בשם קלייד טומבו גילה כוכב לכת קטן בפריפריה של מערכת השמש. הוא נקרא אחרי אל השאול היווני, פלוטו. פלוטו ריתק אסטרולוגים מאז ואילך. במיתולוגיה היוונית, פלוטו היה אחראי לחטיפתה של העלמה הצעירה פרספוני מהארץ התיכונה אל העולם התחתון. אם רוצים להבים טוב יותר את הנושא כנסו לאתר הורוסקופ שנתי ותתחילו לקרוא את על כל מזל והיחס שלו לפלוטו.
דרך מאמצים שמימיים היא לבסוף שוחררה משליטתו של פלוטו, אך בתמורה היה עלייה לשוב לשישה חודשים מתוך השנה(שלושה חודשים בחלק מהגרסאות). במהלך הזמן הזה, האדמה שכבה עקרה ושרר החורף. סיפור זה אומר רבות על אופיו וטבעו של כוכב הלכת פלוטו וכיצד הוא עלול להשפיע על בריאותנו ורווחתנו. בסיפור החטיפה והשחרור הזה, ישנו מובן של תהליך טרנספורמטיבי שמתרחש. רבים מאיתנו עברו תהליך קשה משלנו, כגון אובדן של חבר או אהוב, או שעברנו קשיים בין אישיים או כלכליים. המאמץ הרגשי שחוויות אלו עלולות לגרום יכול באופן ישיר להשפיע על בריאותנו הפיזית גם כן, ואנו עלולים לחוש עייפים, מדוכאים וחרדים.
על אף שחוויות אלו לעתים נראות מאיימות בזמנן, לרוב ישנו מסר בעל חשיבות שניתן ללמוד דרך התהליך. על-ידי עבודה עם אופני ריפוי שונים, נוכל לגשת ללב העניין על מנת לגלות את השורש ששוכן מתחתיו. דרך המודעות הזאת, מידת רחמים גדולה יותר מסוגלת להתעורר לצד טרנספורמציה של הנפש. אני רוצה להביט בפעילויות שיעזרו לנו לאצור חוכמה מהחוויות ה"פלוטניות" הללו.