הטארוט ככלי עזר לפתרון בעיות

הטארוט ככלי עזר לפתרון בעיותקלפי הטארוט הם כלי יפה וטהור שאנשים רבים חוששים ממנו שלא בצדק, ואנשים אחרים הולכים למכשפות מדופלמות שרואות בתוך קלפי הטארוט עין רעה וכישופים ולוקחות מהלקוח הרבה כסף כדי להסירם , וגם זה לא בצדק. לא לכך נועדו קלפי הטארוט! לכן מי שפותח בטארוט צריך שיהיה נקי מרדיפת בצע וניצול תמים של האנשים שבאים אליו לקבלת עזרה, הקורא בקלפים צריך להתמקד במתן העזרה עצמה – וכך הוא אכן יגיע לתוצאות הטובות ביותר.

טארוט מראות את כיון הדברים כרגע הן נותנות את האופציה לראות מעבר, לקחת יוזמה, לנהל את החיים לשנות את מהלך הדברים ולא להיגרר אחרי מצב לא רצוי. טארוט אינן כדי לנבא את מה שיקרה ולקבל את הדברים כתורה מסיני, נכון שעל האדם לעבור שיעורים מסוימים בחייו אך ניתן לבחור את הדרך הקלה והטובה ביותר בה ניתן ללכת, את הדרך שאכן מובילה לאושר.

קלפי הטארוט נועדו לפתוח לנו את העיניים ולהראות לנו את שידוע לרבדים אחרים בתוכנו ולא מגיע עדיין למודעות הפיזית שלנו, הם עוזרים לנו לפתוח את האינטואיציה ומשמשים ככלי נוסף להתמודדות נכונה עם הבעיות. מטרתם היחידה היא לעזור, ולכן פתיחה נכונה בקלפים היא סוג של תקשור.
ומחיבת את המתקשר להיות טהור בעצמו, להיות בזמן הקריאה בטארוט ברובד אנרגטי מתאים, להתכוונן לכך ולבקש לפני הפתיחה בקלפים את טובתו העליונה של השואל, רק מי שמשתדל לשפר את עצמו, להעמיק את הידע שלו, ומקבל את העובדה שתמיד יש ממי ללמוד , הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה לפתיחה בקלפים.