טיפול תטא הילינג

טיפול תטא הילינג"אתה יכול לרפא את חייך!" – כך קבעה מייסדת שיטת תטא הילינג ויאנה סטייבל לאחר שחוותה על בשרה את כוחה של התודעה באמצעות טיפול תטא הילינג עצמי. לפני 15 שנים רפאה עצמה סטייבל ממחלת הסרטן באמצעות שינוי תודעתי שהביא למציאות בריאה. מאז, נפוצה התורה בעולם והמשיכה לסייע למיליוני אנשים. בשנים האחרונות, הגיעה השיטה לישראל על ידי פבקה קציר – חניכתה של סטייבל, אשר הקימה את "מרכז לוטוס" – בית להעצמה אישית ולהקניית מיומנויות השיטה כך שכוחו של הריפוי העצמי יסייעו לעוד רבים אחרים.
חסמים רגשיים, חרדות, חוסר מיצוי עצמי, בעיות וקשיים בזוגיות, ואף ליקויים ובעיות פיזיות של ממש כגון הפרעות שינה, כאבי שרירים כרוניים, כאבי שיניים או בעיות הורמונאליות הם כולם דוגמאות למצבים שליליים אשר ניתנים לריפוי באמצעות טיפול תטא הילינג. המטפלים המוסמכים של השיטה מנחים את המטופלים כיצד לתקשר עם תודעתם באמצעות גלי התטא האפקטיביים ולקטול מהיסוד דפוסי מחשבה שליליים. היופי שבתהליך הריפוי הוא ההעצמה האישית שנולדת אצל המטופל וממשיכה לגדול אצל המטפל.
מרכז תטא הילינג בארץ, הטיפולים והקורסים השונים מפורטים באתר "לוטוס" של המרכז ששופך מעט אור על שיטת תטא הילינג, על המייסדת ויאנה סטייבל ועל פבקה קציר, שחווה מדי יום את האושר שהשיטה תורמת לחייה. לאחר שנים של חיפוש אחר הגורם העיקרי שאחראי על הנעת הקיום מצאה אותו פבקה בארה"ב, במסגרת לימודיה עם סטייבל. האמונה הרבה של פבקה בשיטה הביאה להקמת מרכז שכולו צמיחה והתפתחות אישיים, אשר באים לידי ביטוי במסגרת טיפול תטא הילינג ובמסגרת ההכשרות שמגשימות עבור רבים את החלום להפוך למטפלים.