תטא הילינג

תטא הילינגסובלים מחרדות בלתי פוסקות? חשים שחייכם סובבים סביב חששות ואינם מתקדמים? מעוניינים בשינוי אמיתי ושורשי? לכל התהיות האלו יש תשובה ומקום אחד – תטא הילינג ישראל. מקורה של תטא הילינג בארה"ב שם פותחה על ידי ויינה סטייבל לפני 15 שנים במסגרת התמודדותה עם מחלת הסרטן. סטייבל גילתה תוך כדי עבודה עצמית על תת המודע ועל מנגנוני המחשבה שלה שניתן לרפא את הגוף מבחינה פיזית ומנטאלית מרעות חולות כאלו ואחרות. מאז צוברת השיטה תאוצה ואף הגיעה לישראל במטרה להפיץ את הבשורה.
את שיטת תטא הילינג הביאה ארצה פבקה קציר אשר מאז ומעולם מיקדה את חייה בחיפוש אחר שלווה, אושר והבנת היקום עד שמצאה אותם במסגרת המיומנויות שמקנה השיטה. פבקה התלמדה אצל ויינה סטייבל בארה"ב, קבלה את הסמכתה כמטפלת ופתחה את מרכז תטא הילינג ישראל הנקרא "לוטוס" ואת אתר האינטרנט בעל השם הזהה, המפרט אודות הקורסים השונים שבמקום, אשר כולם מתמקדים בצורה כזאת או אחרת בתקשור עם גלי התטא היוצרים ריפוי, תיקון וחידוש מחשבתי ורגשי, ומכאן שהוא המפתח לשינוי משמעותי בחיים. שליפת ושינוי המחשבות בדרך זאת מצליחים להתמודד ביעילות גם עם הכאבים המושרשים והדומיננטיים ביותר בנפשו של אדם וזוהי הסיבה העיקרית להצלחתה של השיטה.
רבים מתייאשים מטיפולים פסיכולוגים ממושכים או מסדנאות שטחיות שמתיימרות לשנות את חייהם. בניגוד לכך, מציעה תטא הילינג כלים ישימים שכל אחד יכול לממש בכדי להתחיל לצעוד בדרך אופטימית וחיובית. במקום להתמודד עם הקיים או לוותר לעצמנו מציעה תטא הילינג מחיקה של החולשות מהתודעה ובניית בסיס חזק במקומו. קורס יסוד, קורסים למתקדמים, השתלמויות בהיבטים נקודתיים והרצאות מועברים בהצלחה במרכז תטא הילינג ישראל במטרה להתקרב צעד נוסף אל האושר המיוחל.